Olesya Amurova: "Иду в пеший поход по Турции. Кто хочет со мной, дайте..."

Olesya Amurova в facebook:

Иду в пеший поход по Турции. Кто хочет со мной, дайте знать до 15.07. в личном сообщении Об этом сообщает ukr-mayak.in.ua со ссылкой на СМИ.

Збираєтесь у відпустку в жовтні І хочете провести її активно ️

Запрошуємо з нами в похід Туреччиною! ️

Адже Туреччина це щось значно більше, ніж лежанн ... я на пляжі! Це безліч нових відкриттів, мальовничі гори, каньйони, водоспади. І, звісно ж, море. Куди ж без нього

Обираєте подорож

️ Похід Туреччиною водоспади та каньйони Східної Лікійської стежки ️

Дати 06.10.17 - 16.10.17 11 днів Ціна 290 Детальний маршрут https//goo.gl/FVxVge

На нас чекають 7 днів нескладного і цікавого походу Лікійською стежкою, скелі, водоспади, купання і пригоди у каньйоні Гармонії, сходження на гору Тахталі 2365 м, 3 дні відпочинку на морі після походу, апельсинові сади, що квітнуть і плодоносять одночасно, нічні дива і загадкові вогні гори Химера, неймовірний заповідний пляж Чіралі, де живуть реліктові черепахи каретта-каретта, руїни античного міста Олімпос, турецький колорит і яскраві сувеніри у Антальї.

️ Західна Лікійська стежка гори і море Туреччини! ️

Дати 21.10.17 - 30.10.17 10 днів Ціна 320 Детальний маршрут https//goo.gl/NTMiri

Ми побачимо древнє місто Летоон і святилище богині Літо, долина Метеликів, де водяться метелики рідкісних видів, бухта надзвичайної краси під назвою Райська, головний порт Лікії - Патара, античне місто-легенда Ксантос, сходження на гору Баба-Даг, звідки відкривається краєвид на все Західне узбережжя Туреччини, також ми заїдемо в місто Миколая Чудотворця - покровителя всіх мандрівників за сумісництвом - Санта Клаус на Заході.

Поділіться з друзями!

# Всюдихід # Туреччина # Гори # Походи # МореOlesya Amurova
Olesya Amurova
Olesya Amurova
Olesya Amurova


ТОП новости

Вход

Меню пользователя