Безкоштовний проїзд: на Волині просять навести лад із обліком пільговиків


На території Волинської області просять навести лад із обліком усіх категорій пільгового населення.

Про це йшлося 7 жовтня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Як розповів підприємець пасажирських та вантажних автоперевезень Михайло Яцишин, в частині обліку та відшкодувань Волинська область – одна з найгірших областей у країні.

Він зазначив, що його підприємство працює з п’ятої ранку і здійснює 73 відправки транспорту щодня. У місяць підприємство перевозить 150–200 пільговиків.

Підприємець наголосив, що програми відшкодування вартості проїзду осіб пільгових категорій немає, як і обліку пільговиків.

Михайло Яцишин наголосив, що зараз підприємство має безліч судових справ у частині незабезпечення обліку пільговиків.

Він наголосив, що скоро з перевізників узагалі не буде кому працювати, адже в області закриваються маршрути, звільняються водії і не закуповується новий транспорт.

Підприємець акцентував, що не просить коштів, натомість вимагає навести порядок із обліком пільговиків.

Також на засіданні директорка департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Оксана Гобод відзначила, що з 2015 року з державного бюджету на відшкодування вартості пільгового проїзду не виділяють ні копійки, а цей обов’язок поклали на місцеві бюджети.

Вона додала, що з кожним роком кількість пільговиків у області тільки збільшуватиметься, однак «ми повинні дбати про інтереси осіб соціально незахищених категорій».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/bezkoshtovnyy-proyizd-na-volyni-prosiat-navesty-lad-iz-oblikom-pilhovykiv/” Об этом сообщает news2you.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя