Труба судився з місцевими радами за підтримку Євромайдану, - ЗМІ

<span>Директор ДБР Роман Труба</span> — Труба судився з місцевими радами за підтримку Євромайдану, — ЗМІ
Директор ДБР Роман Труба
За даними «5 каналу», коли стало зрозуміло, що Майдан вистояв, Труба відкликав решту своїх позовів. А потім — звільнився, напередодні прийняття закону про люстрацію Об этом сообщает newzi.in.ua со ссылкой на СМИ.


Нинішний директор Державного бюро розслідувань Роман Труба в 2013-2014 роках активно оспорював в судах рішення місцевих рад в підтримку Євромайдану. Про це йдеться в розслідуванні програми «Спостерігач» на «5 каналі».


Так, йдеться в сюжеті, в листопаді 2013 року посадовець львівської мерії Андрій Шевців, який допомагав автобусами з протестувальниками зі Львова, які прямували до Києва, подолати блокування траси, від тоді ще прокурора Пустомитівського району Роман Труба отримав підозру в цьому самому блокуванні.
Однак сам Сапожніков відмовляється говорити про Трубу — з політичних мотивів. А відео, де він згадує цей інцидент, було видалено з мережі.


Як прокурор району Роман Труба неодноразово судився з Пустомитівською райрадою і місцевими сільрадами, вимагаючи скасувати їх рішення на підтримку Євромайдану.


«Він дуже наполегливо заперечував. На відміну від інших прокурорів, які займалися тим же», — згадує нардеп VIII скликання Тетяна Чорновол.


Водночас, йдеться в програмі, коли стало зрозуміло, що Майдан вистояв, Труба відкликав решту своїх позовів. А потім — звільнився, напередодні прийняття закону про люстрацію.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/truba-sudivsya-z-miscevimi-radami-za-pidtrimku-jevromaydanu-zmi-630685.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя